Sağlık Bakanlığı Danışman Personel Alımı İlanı Yayımlandı – 14 Mart 2018

  • Haberin Tarihi: Mart 14, 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Sağlık Bakanlığı Danışman Personel Alımı İlanı Yayımlandı – 14 Mart 2018

Sağlık Bakanlığı personel alımı yapacak. Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre Sağlık Sisteminin Güçlendirilmesi Ve Desteklenmesi Projesi kapsamında biyoistatistik danışmanı istihdam edilecek. 2020 yılına kadar devam edecek proje boyunca görev yapacak sağlık personeli alımı detayları haberimizde yer alıyor.

Başvuru yapmak isteyen adayların istatistik bölümünden lisans mezunu olmaları gerekiyor. Ayrıca en az 3 yıl iş deneyimine sahip olmak ve istatistiksel paket programlarından birini ileri düzeyde kullanıyor ve en az 1 yıl deneyim sahibi olmak şartları aranıyor.

Tercih nedeni olarak, istatistik veya biyoistatistik alanında yüksek lisans yapmış veya yapıyor olmak etkili olabilecek. Ayrıca yine tercihen YDS/ÜDS’den İngilizce alanında son 5 yıl içinde en az 60 puan almış olmak da başvurularda dikkate alınacak.

Danışman alımı başvuruları 28 Mart 2018 tarihine kadar devam edecek. Adayların Türkçe hazırlayacakları özgeçmişlerini, telefon numarası, adres ve başvurdukları pozisyonun Başvuru Numarasını içeren bir başvuru mektubuyla ve özgeçmişlerinde atıfta bulunulan diploma, sertifika, referans mektubu, vb. belgelerin birer fotokopisiyle birlikte e-mail yoluyla veya elden ulaştırmaları gerekmektedir.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.

Sonraki Haber

Bölümün en çok okunan haberleri