Ağrı Sağlık- Sen’den Hastanelerde kreş açma talebi

  • Haberin Tarihi: Şubat 21, 2018
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Ağrı Sağlık- Sen’den Hastanelerde kreş açma talebi

Sağlık Sen Ağrı İl Başkanı Fevzi Mağal, Ağrı Merkez ile Doğubayazıt ve Patnos Devlet Hastanelerine kreş açılması için talep ve dilekçelerini İl Sağlık Müdürlüğüne sunduklarını söyledi.

Mağal yaptığı açıklamada, Hastanelerin 24 Saat hizmet veren kamu kuruluşları olması nedeniyle nöbet tutan ve başta bayan çalışanlar olmak üzere tüm kamu çalışanlarının problemi olan kreş sorunun çözüme kavuşması için çalışma yaptıklarını belirtti.

Hastanelerde kreş açılabilmesi için en az 50 ve üzeri personelin talebi ve dilekçesinin olması gerektiğini ifade eden Mağal şunları kaydetti:

“Bu noktada Ağrı Devlet Hastanesi, Doğubayazıt Devlet Hastanesi ve Patnos Devlet Hastanesinde kreş açılması için gereken şartlar oluşmuş olup, talep ve dilekçeleri İl Sağlık Müdürümüz Sayın Ali Bulut’a sunmuş bulunmaktayız. Sayın müdürümüze dilekçeleri sunmak için yaptığımız görüşme samimi ve olumlu geçmiş olup, söz konusu hastanelerde kreş açılması için tez zamanda çalışmalara başlanılması sözünü aldık. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.